کلش آف کلنز

قوانین تعیین برنده اتک در Builder Base کلش آف کلنز

در برخی شرایط دیده می‌شود که در نبردهای بیلدر بیس یا همان Builder Base بازی کلش آف کلنز علیرغم زیادتر بودن درصد خرابی شما، باز هم برنده نبرد طرف مقابل انتخاب شده است! بروز این مسئله دلیل دارد. در این مقاله قصد داریم به قوانین تعیین برنده اتک در Builder Base کلش آف کلنز اشاره کنیم.

مقدمه‌ای در رابطه با قوانین تعیین برنده اتک در Builder Base کلش آف کلنز

در برخی شرایط دیده شده که در نبردهای بیلدر بیس، علیرغم زیادتر بودن درصد خرابی یک گیمر، باز هم برنده نبرد طرف مقابل انتخاب شده است! این موضوع شاید در ابتدا کمی عجیب به نظر برسد، اما باید بدانید که دلیل قانع کننده‌ای برای آن وجود دارد. برای درک این دلیل باید قوانین تعیین برنده اتک در Builder Base کلش آف کلنز را به خوبی بدانید. در این مقاله قصد داریم به شرح این قوانین بپردازیم.

قوانین تعیین برنده اتک در Builder Base کلش آف کلنز

برای اینکه در اتک های بیلدر بیس (Builder Base) برنده تعیین شود، ملاک اصلی تعداد ستاره هایی است که هر گیمر کسب می‌کند. پس اگر یک گیمر در اتک خود تعداد ستاره های بیشتری نسبت به شما کسب کرده باشد، فارغ از درصد خرابی ایجاد شده، برنده دوئل خواهد بود! اما ستاره های اتک در Builder Base کلش آف کلنز چگونه کسب می‌شوند؟

یک ستاره زمانی دریافت می‌شود که شما تاون هال دشمن را نابود کنید. ستاره بعدی زمانی داده می‌شود که 50 درصد خرابی را در بیلدر بیس دشمن به وجود آورید. ستاره سوم هم زمانی داده می‌شود که 100 درصد خرابی در بیلدر بیس دشمن ایجاد شود. با توجه به این موضوع کاملا مشخص است که از بین بردن تاون هال دشمن در نبردهای بیلدر بیس از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و احتمالا این موضوع سبب شده که شما علیرغم خرابی بیشتری که ایجاد کرده‌ا‌ید، نبرد را به دشمن واگذار کنید.

فرض کنید که شما 45 درصد از ساختمان های بیلدر بیس (Builder Base) دشمن را خراب کنید، اما تاون هال وی را خراب نکرده باشید. در این شرایط شما هیچ ستاره‌ای دریافت نکرده‌اید. حال در سمت مقابل دشمن شما مستقیما به سمت تاون هال حمله کرده و فقط با 20 درصد خرابی و از بین بردن تاون هال یک ستاره را کسب می‌کند! در این شرایط وی به عنوان برنده اتک در Builder Base کلش آف کلنز انتخاب خواهد شد.

اما اگر هر دو فرد در دوئل بیلدر بیس (Builder Base) تعداد ستاره یکسانی را کسب کنند، برنده نبرد کسی است که درصد خرابی بیشتری ایجاد کرده باشد. اگر تعداد ستاره ها و درصد خرابی ایجاد شده هر دو فرد کاملا یکسان باشد، نتیجه دوئل مساوی خواهد بود و هیچ کاپ یا بوناسی رد و بدل نمی‌شود. پس در نبردهای بیلدر بیس امکان مساوی شدن شرایط و حالت خنثی هم وجود دارد.

نتیجه

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به قوانین تعیین برنده اتک در Builder Base کلش آف کلنز اشاره کردیم. چنانچه قصد خرید اکانت بیلدر بیس کلش آف کلنز را دارید میتوانید از سایت کلش لند اقدام به خرید کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *