کلش آف کلنز

بهترین لیگ برای به دست آوردن لوت در کلش آف کلنز

لوت کردن منابع در بازی کلش آف کلنز از اهمیت بالایی برخوردار است. بدین منظور می‌توان از استراتژی‌های مختلفی استفاده کرد. در این مقاله قصد داریم که به معرفی بهترین لیگ برای به دست آوردن لوت در کلش آف کلنز بپردازیم.

مقدمه‌ای در رابطه با بهترین لیگ برای به دست آوردن لوت در کلش آف کلنز

در بازی کلش آف کلنز دو منبع اکسیر و طلا از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند. تقریبا تمام اقدامات حیاتی بازی برای پیشرفت با استفاده از این دو منبع صورت می‌پذیرد. بنابراین لازم است که تا بهترین روش هایی ممکن را برای افزایش مقدار طلا و اکسیر خود در پیش بگیرید. یکی از اصلی ترین روش هایی که از طریق آن قادر به افزایش طلا و اکسیر خود هستید، مربوط به حمله به دهکده های دیگر و غارت یا لوت آن‌ها می‌شود. به این عمل اصطلاحا فارم کردن (Farm) یا فارمینگ (Farming) گفته می‌شود. اما شما باید همواره سعی کنید که به بهترین دهکده های موجود برای کسب بیشترین مقدار لوت حمله کنید. برای انجام این کار ممکن است استراتژی‌های مختلفی وجود داشته باشند و ما در این مقاله قصد داریم به بهترین لیگ برای به دست آوردن لوت در کلش آف کلنز اشاره کنیم.

بهترین لیگ برای به دست آوردن لوت در کلش آف کلنز

ما بهترین لیگ برای به دست آوردن لوت در کلش آف کلنز را با توجه به لول تاون هال دسته بندی کرده‌ایم. این دسته بندی به شرح زیر است :

تاون هال 4 : تا زمانی که تاون هال شما در محدوده لول 4 قرار دارد، سعی کنید که بیشتر از لیگ برنز 1 پیش نروید. در این محدوده عموما بازکنان تازه کار هستند و شما به راحتی می‌توانید با اتک دادن به آن‌ها به غارت و افزایش مقدار اکسیر و طلا و سپس به روزرسانی ساختمان هایتان بپردازید. فراموش نکنید که اگر با این لول تاون هال به لیگ های بالاتر که لیگ بیشتری نیاز دارند بروید، برای لوت کردن و فارمینگ به مشکل بر می‌خورید.

تاون هال 5 : زمانی که تاون هال شما به لول 5 ارتقاء یافت، شتاب زده عمل نکنید! هنوز وقت آن نرسیده که به لیگ نقره‌ای بروید. سعی کنید که تا حد امکان در همان محدوده لیگ برنزی 1 باقی بمانید تا بتوانید بهترین لوت یا غارت را از منابع دشمن داشته باشید. اگر در این مرحله بی‌گدار به آب بزنید و حتی وارد لیگ سیلور یا نقره‌ای 3 شوید، احتمالا با مشکل لوت مواجه خواهید شد.

تاون هال 6 : زمانی که تاون هال خود را به لول 6 ارتقاء دادید، وقت آن رسیده که از لیگ برنزی خارج و به پایین‌ترین سطح از لیگ سیلور یا نقره ای که سیلور III یا II است بروید. این لیگ می‌تواند برای شما بهترین مکان برای لوت یا غارت به شمار رود. توصیه می‌کنیم که اکیدا از رفتن به لیگ های بالاتر خودداری کنید.

تاون هال 7 : زمانی که تاون هال شما به لول 7 ارتقاء داده شد، دیگر می‌توان به جرئت گفت که شما یک گیمر نوب یا تازه کار نیستید. در این مرحله بهترین محدوده لیگ برای لوت لیگ سیلور I و II یا III است. دقت داشته باشید که در این مرحله فارم کردن یا غارت دهکده های دشمن به مراتب نسبت به قبل سخت‌تر می‌شود، پس سعی کنید تا حد امکان در لیگ نقره‌ای 2 باقی بمانید. در این مرحله اتک دادن به دهکده های مرده یک استراتژی بسیار کاربردی و موفق به شمار می‌رود. توصیه می‌کنیم که برای فارم بهتر در این مرحله از استراتژی اتک بارچ (Barch) کلش آف کلنز استفاده کنید.

تاون هال 8 : بهترین محدوده لیگ برای لوت در شرایطی که تاون هال شما به لول 8 ارتقاء داده شود، لیگ های سیلور 1، گلد 3 و گلد 2 هستند. عموما در این لیگ ها با دهکده هایی که تاون ها 7 دارند و مملو از غنائم هستند رو به رو می‌شوید و می‌توانید آن‌ها را غارت کنید. اگر در این مرحله در لیگ های گلد 3 و گلد 2 حضور یابید، احتمالا با دهکده هایی که تاون هال 9 یا 10 دارند هم برخورد خواهید کرد که همواره برای شما ایجاد مزاحمت می‌کنند.

تاون هال 9 : زمانی که تاون هال خود را به لول 9 ارتقاء دادید، بهترین محدوده لیگ برای لوت کلش آف کلنز لیگ گلد 1 است. در این مراحل با کمی دقت می‌توانید دشمنان با تاون هال 8، 9 و حتی 10 را هم مورد اتک قرار داده و لوت عالی کسب کنید.

تاون هال 10 : زمانی که به تاون هال 10 رسیدید، دیگر باید به لیگ های کریستال 2 و چمپیون چشم بدوزید، چرا که شما در مرحله حرفه ای بازی به سر می‌برید و روز های طولانی را صرف انجام بازی کلش آف کلنز کرده‌اید. در این مرحله فارم کردن به واقع دشوار می‌شود، اما با کمی جستجو در لیگ کریستال 2 می‌توانید به دهکده های با تاون هال 9 و 10 مناسب برای اتک دادن دسترسی پیدا کنید. برای کسب موفقیت در لیگ چمپیون هم باید استراتژی‌های بسیار دقیقی را در پیش بگیرید، در غیر این صورت با شکست مواجه خواهید شد.

نتیجه

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به بهترین لیگ برای لوت در کلش آف کلنز اشاره کردیم و راهنمای جامعی را در اختیارتان قرار دادیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *